Firmamızın ve Ortağımız Ulvi Özcan’ın “Emlakçılıkta 20. Yılı”

Firmamız ; yönetici Ortağımız Ulvi Özcan ve Hayrettin Uç tarafından 1995?de kuruldu. 1997 yılında  İstanbul Ticaret Odası’na kayıt olundu. Önce Turyap Çengelköy Natoyolu Temsiciliği alındı ve Ata 2 Sitesi?nde ticari faaliyet gösterildi. Bu sırada Necmettin Uç da firmaya ortak oldu. 1999 yılında Hayrettin Uç ve Necmettin Uç ortaklıktan ayrıldılar.
2000 yılında ofis Çengelköy?e taşındı ve Turyap Çengelköy Temsilcisi olarak ticari faaliyetlere devam edildi. Firmanın ortağı olan Uğur Özcan da 2001’de emlakçılığa başladı.
Bugün Bosforce Yönetici Ortağı olan Ulvi Özcan 1999 ? 2009 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi Üyeliği, Başkan Vekilliği ve Meclis Üyeliği gibi çeşitli meslek örgütlerinde temsili görevlerde bulundu. Ulvi Özcan halen HürriyetEmlak.Com portalında emlak sektörü ile ilgili köşe yazıları yazmaktadır. 
Firmamızın markalarından Bosforce 2012 yılında kurulmuştur. Kuruluşunda düşüncemiz Boğaziçi özelinde, İstanbul genelinde emlak sektöründe ?lüks emlak? segmentinde nitelikli aracılık hizmeti yapmak olmuştur.
Bu itibarla 2012 yılında BogazdaEmlak.Com , SatilikYali.Com , BogazdaYali.Com sayfalarını kurduk, BosforceLife Dergisini çıkarmaya başladık. 2013 yılında 444 YALI (444 YALI) kurumsal telefon numarasını aktif ederek, LuxuryEstate.Com uluslararası emlak portalına üye olduk. 2014?de Türkiye Kalite Derneği?ne üye olarak eğitime önem vermeye, farklı olmaya, algıda üst sıralarda olmaya çaba göstermekteyiz. 
Hedefimiz memnun müşteri, memnun çalışan, memnun meslektaş sayısını arttırmaktır. Bu sürede istikrarlı olmayı ve itibar yönetimini başarabildiysek ; bu başarıyı sürdürülebilir hale getirebilirsek ne mutlu bizlere ?   

X