KORSANA HAYIR !!!

Degerli Dost ve Müşterilerimiz , Değerli Meslektaşlarım Merhaba ;


Gecen hafta birkaç meslektaşımın da yakın desteğiyle paylaşmaya çalıştığımız  ?KORSANA HAYIR? duyursunu ilk paylaştığımızda ?KORSAN? adı ile zikrettiğim kişilerden daha büyük tepki aldığımızı ; meslektaşlarımızdan da yeterli desteği alamadığımızı sizlerle paylaşmıştım ? Ancak ; bu paylaşımdan sonra ciddi sayıda destek telefonu , e-maili ve sosyal medya paylaşımı aldık. Hassasiyet sahibi meslektaş/arkadaşlarıma teşekkür ediyoruz ?

 Bununla birlikte bazı meslektaşlarımızın ?oda veya dernek seçimleri mi yaklaşıyor ?? tarzı laf çarptırmaları / dedikodularını da duymadık değil : )

Karıncaya sormuşlar ;
– Nereye gidiyorsun ? diyerek
– Hacca gidiyorum ? demiş karınca
– Bu hızla hacca mı gidilir demiş soruyu soran ?
– Karınca da şu anlamı cevabı vermiş kendisine? ?gidemezsek o yolda ölürüz ya ..?

Teşbihte hata olmasın ölecek hiçbir şey yok ; her şey daha kaliteli bir meslek , daha güçlü bir tüketici algısı oluşturabilmek için ? Bu olguyu ?hep birlikte?  olabilirsek başarabileceğimize inanıyorum. Size bu hafta da ?Çok Güzel Hareketler Bunlar? Ekibi?nin bir Youtube görüntüsünü paylaşıyorum ? Gülerken düşendirebileceğini umuyorum ?

Bu görüntü ve ekteki metni ; meslektaşlarımıza , tüketicilere yönelik sosyal medyada paylaşabilirseniz kendi işinize gerekli hassasiyeti göstermiş olacağınızı düşünüyorum? 

1995’DEN BERİ PİYASADA OLAN BİR EMLAK ŞİRKETİNİN YETKİLİSİ OLARAK TÜKETİCİYİ UYARMAK İSTİYORUM ; BİR EMLAK FİRMASI İLE ÇALIŞIRKEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ REFERANSINI ÖNEMSESİNLER … YETKİ VERSİNLER ; SORUMLULUK İSTESİNLER. HİÇ ŞÜPHEM YOK Kİ ÇOĞU ALDIĞI HİZMETTEN MEMNUN OLACAKTIR. HEDEF ; HER MÜŞTERİNİN GÜVENECEĞİ BİR EMLAK DANIŞMANI OLMASIDIR …

Burada şu konuyu tekrar açıklıkla ifade etmek istiyorum ; Burada özne ?biz? önemli değiliz? Burada yüklem olan “emlak sektöründe haksız rekabeti önlemeye yönelik çalışmalarımız..”  önemlidir ? Bu itibarla tekrar bir konuya açıklık getirmek istiyorum ; Burada benim yazdığım veya bir başkasının yazdığı metin önemli değil ; bu tür paylaşımları arttıralım ? Tüketici algısında doğru bir yere gelmeyi hedefleyelim. Destek ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla ,

Ulvi Özcan

Bosforce Yönetici Ortağı

X