BOSFORCE CEP’TE, BOSFORCE TABLET’DE !!!

Çağımızın iletişim çağı olduğunu düşündüğümüzde dün’ün değil de gün’ün ve yarının ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. En azından bilen firma veya bireyler bir adım önde oluyorlar.
Teknolojiye önem veren bir firma olarak kurumsal web sayfamız, ERP altyapımız, SEO yatırımlarımızdan sonra Bosforce Mobil uygulamamızı da hayata geçirdik. 
Uygulamamızda iki bölüm oluşturduk. Birinci bölüm genel ziyaretçilere açık olup, ikinci bölüm (üye girişi ile girilebilecek) sadece müşterilerimize özel olarak düzenlenmiştir. 
Genel uygulamada firmamız, ekibimiz, emlak ve müşteri arama, ofisimize ulaşım (ofis adresimize navigasyonla, cep telefonu ve e-posta ile) , blog, sosyal medya gibi bölümlere yer verilirken ; ”üyeye özel” bölümümüzde  tüm portföylerimizin haritada yerlerini detayları olarak belirtip, bu yerlere navigasyonla ulaşım ve portföyümüzün adres ve detayları gibi bölümlere de yer verilmiştir.
Yapmanız gereken tek şey tablet veya cep telefonunuzun uygulamalar bölümüne girerek ”BOSFORCE” yazmanız ve uygulamayı indirmeniz olacaktır.Müşterilerimize ve firmamıza hayırlı, uğurlu en önemlisi faydalı olmasını dileriz…

X