Beylerbeyi Ant Teras

Boğazda emlak piyasası yeni bir projeye daha ev sahipliği yapıyor ? Ülkemizin tanınmış inşaat firmalarından Ant Yapı boğazda yeni bir inşaata daha başladı. Beylerbeyi?nde inşaatına başlanılan ve Ant Teras adı verilen proje ile Ant Yapı 65.000 m2 arsa üzerinde 14 villa ile birlikte 108 dublex dairenin yapılacağı belirtildi.


Projede ticari alanlar , açık yüzme havuzu , kapalı yüzme havuzu , butik market , açık ve kapalı spor tesisleri bulunuyor. Daha detaylı bilgiyi www.antteras.com adresinden alabileğiniz proje ile ilgili tanıtım filmine de https://www.facebook.com/ufukulviozcan?ref=tn_tnmn adresinden ulaşabilirsiniz.


Konu ile ilgili yapılan basın lansmanında açıklamada bulunan yetkililer ; ?2012 Ekim ayında tanıtım ve pazarlamasına başladığımız projeyi , 2015 yılında teslim etmeyi hedefliyoruz ?? dediler.


Proje ile ilgili açıklama yapan yönetici ortağımız Ulvi Özcan da ; ?Boğazda mevcut imar mevzuatı nedeniyle inşaat yapılacak çok fazla arsa yok. Olanlarda da boğaz manzalı bir villa yapma şansı çok yok. Bu itibarla projenin konumu ve çoğu binanın boğaz manzaralı olması projeji çok iddialı bir duruma getiriyor. Bunun yanına müteahhit firma Ant Yapı?nın referansını ekleyince durum daha da güven verici oluyor ?? dedi ?

Satılık
1

KANLICA'DA SATILIK YALI

Satılık
1

KUZGUNCUK'TA SATILIK YALI

Satılık
1

KANLICA'DA SATILIK YALI

X